Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Apitera Plus Propolisli Sprey ile beklenmedik koşulları püskürtün

Apitera Plus Propolisli Sprey ile beklenmedik koşulları püskürtün

27.06.2022 13:03:16

Balparmak’ın iyi yaşam markası Apitera’nın yeni ürünleri Apitera Plus Propolisli Sprey, Apitera Plus Forte Propolis ve Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli eczanelerdeki yerini aldı. Balparmak Ar-Ge Merkezi ve TÜBİTAK MAM iş birliğinde gerçekleştirilen bilimsel çalışmalar sonucunda geliştirilen Apitera Plus Propolisli Sprey, bilimsel olarak kanıtlanan antibakteriyel ve antiviral özelliğiyle öne çıkıyor.

Virüs ve bakterilere karşı önlem alınmasında burun ve ağız boşluğunun korunması büyük önem taşıyor. Balparmak’ın doğanın mucizesi olarak tanımlanan arı ürünleri ve fonksiyonel özellik gösteren fitoterapik ürünlerle buluşturduğu iyi yaşam markası Apitera Ailesi’ne yeni katılan Apitera Plus Propolisli Sprey, Apitera Plus Forte Propolis ve Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli ürünleri gücünü arıların sırrı propolisten alıyor.

Bağışıklığımızı güçlendirmek için doğanın bize sunduğu nimetlerden daha çok faydalanmaya başladığımızı hatırlatan Yeditepe Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Halit Yerebakan, ”Bu nimetlerin başında da bal ve propolis geldi. Bu dönemde tüketiciler arasında, arıların sırrı propolisin faydaları hakkında ciddi bir farkındalık oluştu. Balparmak 42 yıllık sektör tecrübesiyle geliştirdiği iyi yaşam markası Apitera ailesine yeni katılan Apitera Plus Propolisli Sprey, Apitera Plus Forte Propolis ve Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli ürünleri de bu faydaları bir adım ileri taşıyor” dedi.

TÜBİTAK ve Balparmak Ar-Ge Merkezi iş birliği ile geliştirilen Apitera Plus Propolisli Sprey, anti-bakteriyel ve anti-viral özellik taşıyan propolis ile E vitamini, kekik uçucu yağı, nane yağı, adaçayı yağı, limon yağı, çörekotu yağı ve ıtır yağı gibi doğal bileşenler içeriyor. Hijyenik, oksijen geçirimsiz ve kullanım kolaylığı sağlayan ambalajı sayesinde içerdiği etken maddeleri koruyor ve kolayca taşınabiliyor.

Apitera Plus Forte Propolis, Apitera Propolis’e göre %50 daha fazla propolis ektsraktı (375 mg) ve C vitamini içeriyor. Çocuklar için tasarlanan Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli ise aynı şekilde C vitamini desteği içeriyor. Ürünlerde bulunan C vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunuyor. Yumuşak içimi ile öne çıkan Apitera Plus Forte Propolis ve Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, her türlü yiyecek ve içeceğe ilave edilerek kullanılabiliyor. 

8 adet tek kullanımlık saşe içeren özel ambalajında satışa sunulan Apitera Plus Forte Propolis ve Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, hijyenik ve pratik ambalajı sayesinde cepte ve çantada kolaylıkla taşınabildiği gibi oksijen ve ışıkla teması kesen özel ambalajı sayesinde sahip olduğu etken maddeleri de uzun süre koruyabiliyor.