Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Egg & Burger ile burger deneyimi devam ediyor

Egg & Burger ile burger deneyimi devam ediyor

21.06.2022 13:51:02

Amerikan "Casual Dining" tarzını orijinal hali ile aktaran Egg&Burger, Cihangir’deki mekanıyla burger severlerin damak tadını ikiye katlıyor. Kırmızı, siyah ve neon ışıklarıyla farklı bir dekorasyon deneyimi sunan Egg&Burger, menüsünde bulunan pancake ve milkshake ile de diner kültürünü tam olarak yaşatıyor.

Yumurta ve burgerin muhteşem uyumunu yansıttığı burgelerine, yüzde yüz dana etinden özel olarak hazırlanan köftesinden tutun efsane ince kıyılmış kızartılmış patatesiyle kalitesinden ödün vermeden hazırlıyor. Trüf ve steak burgerleriyle de ön plana çıkan Egg&Burger, eklediği yeni soslarıyla burger lezzetini bir üst seviyeye taşıyor. Orjinal soğan halkası ve mozerella stick gibi lezzetleriyle doyurucu bir menü sunan Egg&Burger, pancake ve milkshake gibi tatları da barındırıyor. Her sabah taze filtre kahve servisi de bulunuyor.

Haftanın her günü 08.00-23.00 saatleri arasında hizmet veren Egg&Burger, kendi hızlı paket servisinin yanı sıra online yemek sipariş platformlardan da ulaşılabiliyor. 

Yeni Yuva Sk. No:50/A, Cihangir- Beyoğlu/İstanbul Telefon: 0212 243 93 33