Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
'Deneyim Brasserie' kavramını müdavimleriyle taçlandırdı

'Deneyim Brasserie' kavramını müdavimleriyle taçlandırdı

7.07.2022 16:46:49

1 yıl önce kapılarını açan Ferida Brasserie, kısa süre içinde müdavimlerini oluşturdu. İstanbul'un yeni buluşma noktası tarihi Fişekhane'de konumlanan Ferida'nınmüdavim oranı toplam misafirler içerisinde yüzde 70'lik bölümü oluşturuyor. 

Ferida Brasserie kurucularından Orhan Özbayrak, Şef Murat Bozok'un enfes tabakları ve üst düzey servis anlayışı ile Türkiye'de Brasserie kavramını değiştirdiklerini söyledi. Özbayrak, "Menümüz stabil değil. Düzenli olarak yeni tatlar ekliyoruz. Bu durum misafirlerimizden de beğeni topluyor. Diğer yandan Türkiye'de Brasserie kavramının sadece Amerikan ya da İtalyan mutfaklarından ibaret olmadığını ispatlamış olduk. Artık Balkan lezzetleri de 'Fine Dining' kategorisine giriyor. Kısa sürede Ferida müdavimleri oluştu. Yeni tatları deneyimlemek müdavimlerimiz için ayrı bir keyif haline geldi" dedi.

Ferida'dan yeni makarna menüsü

Ferida Brasserie'nin makarna menüsü tamamen değişiyor. 24 saat özel sosunda dinlendirilmiş kaburga etli makarna, mürekkep balığı soslu makarna, ve deniz mahsullü makarnalar Ferida menüsüne eklenecek. Tavuk menüsünde de yeni sürprizler Ferida Brasserie misafirlerini bekliyor.