Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Bonna, yepyeni ürün kategorilerini Hostech by Tusid Fuarı’nda sergiliyor

Bonna, yepyeni ürün kategorilerini Hostech by Tusid Fuarı’nda sergiliyor

20.09.2023 21:00:15

Bonna, HoReCa sektörünün en önemli fuarlarından olan Hostech by Tusid’de yerini aldı. "Mükemmel yeme içme deneyimi" vaadini yepyeni ürün kategorileriyle genişleten Bonna, fuarda yeni ürünlerinin yanı sıra inovatif, yenilikçi ve sıra dışı tüm yeni tasarımlarını ziyaretçilerle buluşturuyor.

Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olan Hostech by Tusid (Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı) kapılarını açtı. 20-24 Eylül tarihlerinde ziyaret edilebilecek fuarda yerini alan premium porselen markası Bonna, yeni kategorilerini ve ürün çeşitlerini 1. Hall C10 no’lu stantta sergiliyor.

Dünya HoReCa sektörünün bir araya geldiği Hostech by Tusid Fuarı’nda yeni kategorilerinin lansmanını yapan Bonna, yeni ürünlerinin yanı sıra inovatif, yenilikçi ve sıra dışı tüm tasarımlarını ziyaretçilerle buluşturuyor. Dünyanın her yerinden büyük otel ve restoran zincirlerinin eşlik ettiği fuar, kurumsal satın alma profesyonellerinin yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek tüm yatırımcıları ağırlıyor.

Sektöre öncülük eden Hostech by Tusid Fuarı, hazırlık ekipmanlarından pişiricilere, servis ve soğutma ekipmanlarından, bulaşıkhaneye birçok üreticinin ihtiyaç duyacağı her türlü ürünü ziyaretçilerine sunuyor.