Yemeksepeti’nin Kurumsal İletişim Direktörü Tuba Güven Saraçoğlu oldu

Yemeksepeti’nin Kurumsal İletişim Direktörü Tuba Güven Saraçoğlu oldu

20.12.2021 12:49:44

Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini üstlenen Tuba Güven Saraçoğlu, Yemeksepeti’nin marka stratejisi doğrultusunda kurumsal iletişim süreçlerini yönetecek.

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nde, Kurumsal İletişim Direktörü pozisyonuna Tuba Güven Saraçoğlu getirildi. Uzun yıllardır iletişim sektöründe çeşitli firmaların kurumsal iletişim ve marka yöneticiliği pozisyonlarında başarıyla görev yapan Tuba Güven Saraçoğlu, Yemeksepeti’ndeki yeni görevine başladı.

2001 yılında Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Tuba Güven Saraçoğlu, 2005 yılında medya sektörüne girerek NTV’de yayınlanan birçok televizyon programında muhabir, editör ve yapımcı olarak yer aldı. 2008 yılında Lobby PR’da Medya İlişkileri Koordinatörü olarak başlayan Saraçoğlu, 2014-2018 yılları arasında n11.com’da Kurumsal İletişim ve Sponsorluk Müdürü olarak görev yürüttü. 2018 yılı itibarıyla ise n11.com’un Kurumsal İletişim, Sponsorluk ve Marka Direktörlüğü görevini üstlendi. 2019 yılından bu yana CGV Mars Cinema Group’ta Kurumsal İlişkiler Direktörü pozisyonunda görev yapan Tuba Güven Saraçoğlu, Yemeksepeti’nin Yeni Kurumsal İletişim Direktörü olarak marka stratejisi doğrultusunda kurumsal iletişim süreçlerini yönetecek.