Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Yarıyıl tatilinin en lezzetli aktivitesi: Kahve Dünyası Çikolata Atölyesi

Yarıyıl tatilinin en lezzetli aktivitesi: Kahve Dünyası Çikolata Atölyesi

25.01.2023 11:59:03

Çocuklar yarıyıl tatilinin tadını Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi'de düzenlenen çikolata atölyelerinde çıkarıyor. 4-10 yaş grubuna özel olarak düzenlenen çikolata atölyelerinde çocuklar, kakao çekirdeğinin çikolataya dönüşme yolculuğuyla ilgili şeflerden bilgiler edinirken, kendi çikolatalarını hazırlama fırsatını da yakalıyor.

Kahve Dünyası Çikolata Atölyeleri yarıyıl tatilinde çocuklarını keyifli ve öğretici aktivitelere yönlendirmek isteyen ebeveynlerin uğrak noktası oluyor. Çikolata Atölyesi’nde çocuklar, Kahve Dünyası’nın usta çikolata şeflerinden çikolatanın hikayesini öğrenirken, kendi elleriyle çeşit çeşit çikolatalar hazırlama şansını yakalıyor. Atölye sonunda ise evlerine günün anısına özel sertifikalar ve hazırladıkları çikolatalarla dönüyor.

4-6 yaş grubu çocukların ebeveynleriyle, 7 yaş ve üzeri çocukların ise tek başına katılabildiği atölyelerde küçükler keyifli vakit geçirirken bir yandan da el becerilerini geliştirmeye katkıda bulunuyor. Veliefendi Fabrika’da düzenlenen çocuklara özel Çikolata Atölyesi 45 dakika sürüyor. Katılım ücreti ise 195 TL.