Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
The Ritz-Carlton, Istanbul, 21. yılını özel bir davetle kutladı

The Ritz-Carlton, Istanbul, 21. yılını özel bir davetle kutladı

10.10.2022 09:06:44

Lokasyonu ve konfor sunan hizmet anlayışıyla İstanbul’un önemli otellerinden biri olan The Ritz-Carlton, Istanbul özel bir buluşmayla yıldönümünü kutladı.

“Bizler Hanımefendi ve Beyefendilere hizmet veren Hanımefendi ve Beyefendileriz” mottosuyla 21 yıldır hizmet veren The Ritz-Carlton, Istanbul’un 21. yılına özel bir davet düzenlendi. Kısa bir süre önce tüm odaları yenilenen ve yeni süitleriyle beğeni toplayan, misafirlerine eşsiz bir dünyanın kapılarını aralayan otelin 21. yıl özel davetine misafirler ve otel ekibi katıldı.

Süzer Holding Onursal Başkanı Mustafa Süzer, Süzer Holding Başkan Yardımcısı Baran Süzer ve The Ritz-Carlton, Istanbul Genel Müdürü Ela Ergin 21. yılda otel ekibiyle bir araya gelerek bu özel günü kutladı. Müzik dinletisiyle konukların renkli anlar yaşadığı etkinlikte otelin özel kokteylleri davetlilerle paylaşıldı. 

Doğunun batı ile buluştuğu konumu ve mimari yapısıyla The Ritz-Carlton, İstanbul, şehrin evrimini temsil ediyor. Kadim bir şehirde modern bir ifade olarak konumlanan The Ritz-Carlton, Istanbul, Boğaz'ın muhteşem manzarasıyla çağdaş ve şık yaşam tarzı sunuyor. The Ritz-Carlton markası ile uyumlu ve amacına özgü olan eşsiz hizmeti, her konaklamayı zenginleştirerek misafirlerine unutulmaz anılar yaşamaları için ilham veriyor.