Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Setur’da 2023 erken rezervasyon fırsatları yüzde 50’ye varan indirimler ile başladı!

Setur’da 2023 erken rezervasyon fırsatları yüzde 50’ye varan indirimler ile başladı!

24.11.2022 13:43:24

Koç Grubu şirketlerinden Setur, 2023 erken rezervasyon kampanyasını başlattı. Yüzde 50’ye varan indirimlerden yararlanmak için son tarih 5 Aralık 2022.

Setur, her sene merakla beklenen erken rezervasyon kampanyasını duyurdu.  16 Kasım- 05 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Setur, tatil planlarını erken rezervasyonla ve avantajlı fiyatlarla garanti altına almak isteyenlere yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra yüzde 25’ini önden ödeyip tatilini garantileme fırsatı sunuyor. Ayrıca, World’e özel 4 ay erteleme, 18 aya varan taksit imkanı ve 150 TL’ye varan Worldpuan fırsatlarıyla farklı ödeme avantajları sunuyor. Setur, erken rezervasyon kampanyası ile seyahatin önündeki engelleri kaldırarak hayatları zenginleştirmeye devam ediyor. Setur’un erken rezervasyon kampanyası hakkında detaylı bilgi ve taksit seçenekleri setur.com.tr’den alınabiliyor.

Fiyatlarda artış bekleniyor, erken rezervasyonun önemi artıyor

Setur olarak erken rezervasyon kampanyaları ile tatilseverleri düşledikleri tatil olanakları ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, yurt dışından gelen ziyaretçilerin artışı ile birlikte 2023 yılında doluluğun yanı sıra, fiyatlarda sezon içinde de artış olasılığının olduğunu söyledi. Tatil planlamalarını önceden yaparak hayallerindeki tatili şansa bırakmayanlara özel bu sene de yüzde 50’ye varan indirim kampanyası başlattıklarını belirten Temeller; “Avrupa’da yaşanan son gelişmelerle birlikte yurtdışından gelen ziyaretçilerin sayısında önemli bir artış görüyoruz. Bu durum doluluğa ve taleple birlikte fiyatlarda artışa neden oluyor. Bu nedenle erken rezervasyon her zamankinden daha fazla önem taşıyor. Müşteri memnuniyetinde sektör birincisi olarak bireyleri farklı fırsatlarla buluşturarak hayallerindeki tatillere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Erken rezervasyon kampanyamızı da bu hedefimiz doğrultusunda hayata geçiriyoruz” dedi.