İnoksan A1
BONNA A2
Öztiryakiler
Oktoberfest İstanbul heyecanı The Populist'te

Oktoberfest İstanbul heyecanı The Populist'te

15.09.2023 11:00:13

Yılın heyecanla beklenen festivali Oktoberfest İstanbul hosted by The Populist, bu yıl 6-8 Ekim tarihleri arasında iyi yemek ve iyi eğlencenin adresi Yapı Kredi bomontiada ve Galataport İstanbul’da!

Bu yıl 6-8 Ekim tarihlerinde 7. kez düzenlenecek Oktoberfest İstanbul hosted by The Populist, üç gün boyunca Yapı Kredi bomontiada ve Galataport İstanbul The Populist’te festival tutkunlarını ağırlayacak. Geçtiğimiz yıl, üç gün boyunca 25bin kişinin ağırlandığı festival, bu yıl da iyi yemek ve iyi eğlencenin adresi olacak. The Populist,  menüsünün güçlü lezzetlerinin yanı sıra ödüllü craft lezzetlerin de sunulacağı festival kapsamında tadım ritüeline dönüşen Oktoberfest Tabağı da festivaldeki yerini alacak.

Oktoberfest İstanbul şehrin havasını değiştirecek

Yapı Kredi bomontiada yer alacak ana sahne ile müzik ve kesintisiz eğlenceyi zirveye taşıyacak The Populist, sevilen DJ performansları, yaratıcı atölyeler ve sürpriz etkinliklerle şehrin havasını değiştirerek eğlence dolu saatlere ev sahipliği yapacak. Festival coşkusu Yapı Kredi bomontiada’dan tüm şehre dağılacak. Galataport İstanbul The Populist’te gerçekleşecek DJ performansları ve Oktoberfest craft lezzetleri ise festival havasını müzikseverlerle buluşturacak.

Oktoberfest özel playlisti şimdi Spotify’da  

Dünyaca ünlü festivale özel şarkılardan oluşan Oktoberfest seçkisini  

https://open.spotify.com/playlist/03Fs1ubLdpkqFP6KwGrKIS?si=31a8b6e22fce4ad0 adresinden keyifle dinleyebilirsiniz.

ADRES:

THE POPULIST (Yapı Kredi bomontiada) Birahane Sokak No:1/D Tel: 0212 296 20 34

THE POPULIST (Galataport İstanbul) Kılıçali Paşa Mah. Meclis-i Mebusan Cad. L5 Blok, No: 8/2D Tel: 0212 401 04 56