Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
USLA Kanyon'daki yeni kampüsünde atölyelerine devam ediyor

USLA Kanyon'daki yeni kampüsünde atölyelerine devam ediyor

3.10.2022 16:52:49

Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi (USLA) Kanyon’da açtığı yeni kampüsünde bambaşka bir mekan deneyimi yaşatmak ve sosyalleşerek güzel zaman geçirmenizi vaad ediyor.

Gastronomi alanındaki 10 yılı aşkın tecrübesiyle alanında fark yaratan, mezunlarıyla yiyecek – içecek ve otelcilik dünyasına profesyoneller kazandıran, yetiştirdiği donanımlı ve kalifiye profesyonellerle hem Türkiye’de hem de yurt dışında başarı öykülerinin başlangıçlarına imza atan, lezzet atölyeleriyle büyük ilgi gören USLA, Kanyon’da açtığı yeni kampüsü ile bir akademiden daha da fazlası olduğunu hem öğrencilerine hem de gelen tüm misafirlerine yaşatıyor. Evet daha fazlası çünkü USLA yeni yerinde sadece eğitim ve atölyelerin olduğu bir yer olmanın ötesine geçerek herkesin keyifle zaman geçirebileceği alanlarıyla da benzeri olmayan bir akademi kampüsü yarattı. Kampüs denilince sadece öğrencilere özel sanılmasın çünkü USLA’da gelen herkesin keyifle zaman geçireceği, oturup kahvesini içeceği, güzel yemekler yiyeceği hem kendine hem de sevdiklerine leziz alışverişler yapacağı yerler var. Gusto by USLA restoran, USLA Kütüphanesi, Chocolate by USLA, Skola Coffee, USLA Patisserie; eğitim ve atölyelerin dışında USLA’ya gittiğinizde dilediğiniz gibi güzel zaman geçireceğiz yerlerden… Tek bir adres ve içinde bol keşif, bol lezzet, bol keyif diye tanımlayabileceğiniz USLA’nın yeni yeri hem zaman geçirmeye doyamayacağınız bir zenginlik, hem de Instagramlık dedirten bir çeşitlilik içeriyor. Hiç bitmeyen hareketliliğin yanı sıra renkleri ve tasarım anlayışı ile de tam bir ilham merkezi olan USLA taşınır taşınmaz başlattığı eğitimlerinden kadar lezzet atölyeleri ile de büyük ilgi görüyor! 

Ekim ayının en keyifli lezzet atölyeleri USLA’da 

Pasta, Cupcake, Çikolata, Kokteyl, Fransız Yemekleri ve aklınıza gelen, gelmeyen birçok lezzet, tüm püf noktaları ve o lezzeti ustası kıvamında öğrenmenizi sağlayacak teknikleriyle sizi USLA atölyelerinde bekliyor. Her lezzetin, konusunda uzman eğitmenler tarafından hem eğlenceli hem de öğretici şekilde aktarıldığı USLA atölyeleri her ay değişen lezzet takvimleri ve reçeteleri ile heyecan yaratıyor. Üstelik atölyede yaptığınız lezzeti çıkışta USLA’nın o keyifli ortamında yemek de ayrı bir tat katıyor. Hem leziz hem eğlenceli bu atölyeler ile siz de Ekim ayında yepyeni bir hobi edinmek, bildiklerinizin dışına çıkarak yepyeni deneyimler edinmek, bir yandan da sosyalleşmek için USLA Kanyon’dan hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.

Bu ay USLA atölyelerinde neler var?

Ekim ayında yeni lezzetler keşfedip, sevdiklerinle kaliteli anlar geçirmek istiyor, iş stresini geride bırakarak yepyeni hobiler edinmenin tam zamanı diyorsan USLA’nın Ekim ayındaki atölyelerine mutlaka bir göz atmalısın… Trend Pastalar, Bıçak Kullanma ve Kesim Teknikleri, Favori Lezzetler, Tartlar, Taze Makarnalar, Meksika Mutfağı, El Yapımı Çikolatalar, Kırmızı Etler ve İşleme Teknikleri, Artizan Ekmekler, Akşama Ziyafet Var!, Tapas, Gurme Burgerlar, Gülümseyin: Cheesecake!, Fransız Mutfağı, Bi Dolu Cupcake, Uzakdoğu Mutfağı, Fransız Tatlıları, Radyoda Müzeyyen Masada Meze, Denizden Babam Çıksa Ekim’de gerçekleşen USLA lezzet atölyeleri… Mevsim lezzetlerini ve keyfini yaşatan içerikleriyle ilgi gören bu atölyelerin yanı sıra ben bu konuda uzmanlaşmak istiyorum ya da kariyer hedefim bu diyenler için de Profesyonel Aşçılık Temel Seviye, Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Temel Seviye, Profesyonel Uzun Dönem Aşçılık, Profesyonel Uzun Dönem Pastacılık ve Ekmekçilik, Girişimcilere Özel Pastacılık ve Ekmekçilik İşletme Yönetimi, Girişimcilere Özel Aşçılık ve İşletme Yönetimi, SCA Sertifikalı Barista Temel Uzmanlık ve Seviye Eğitimi, Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği gibi uzun dönem eğitimler var. Siz de bu eğitimlere kayıt olup USLA’daki öğrenciliğinizin ardından ben bu işin uzmanıyım demek istiyorsanız hızla kayıtlar için irtibata geçebilir, sizin için en ideal eğitimler konusunda destek alabilirsiniz. 

Hem sosyalleşmek hem sevdikleriyle güzel zaman geçirmek hem de yepyeni lezzetler keşfederek mutfaktaki hünerlerini geliştirmek isteyenlerin favorisi olan USLA’nın iştah kabartan atölyeleri her biri kendi alanındaki uzmanlığı ile ilgi gören eğitmen şeflerin önderliğinde gerçekleşiyor. Maksimum 18 kişi ile gerçekleştirilen USLA Atölyeleri’ne katılmak için son ana kalmadan Kanyon kampüsünden birebir ya da online bilet satış platformu https://korvo.co/uslaakademi üzerinden biletinizi alarak şimdiden yerinizi ayırtmanızda fayda var.

USLA Adres: Büyükdere Cad. No:185 Levent 34394 İstanbul – Kanyon G Katı