Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Şefler test ediyor, ‘Maksan Endüstriyel Mutfak’ üretiyor

Şefler test ediyor, ‘Maksan Endüstriyel Mutfak’ üretiyor

6.09.2021 00:09:44

"Bir ürünü en iyi kullananlar değerlendirir" diyerek bünyesinde şefler barındıran Maksan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları profesyonellerin onayının ardından “mükemmel tasarımı” üretiyor. 

“Endüstriyel tasarım, ergonomik dizayn” mottosuyla 5 bin 850 metrekarelik kapalı alanda endüstriyel tip yıkama makineleri, pizza fırınları ve konveksiyonlu fırınlar üreten Maksan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, ürünlerini çoğunu Avrupa ülkesi, 48 noktaya ihraç ediyor.

Ürettiği cihazlarda teknolojik yenilikleri yakalamak ve müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için Ar-Ge departmanında yazılım mühendisi ve şef çalıştıran firma, ürünlerini mühendislerin yaptığı mekanik ve yazılımsal testlerden geçirdikten sonra, bünyesindeki şeflerine deneyimleterek mükemmelleştiriyor. 

Franchise verenlere her yerde aynı lezzeti sunduruyor

Maksan’ın MKF DIGI serisi konveksiyonlu fırınları, yüzde 1 ısı hassasiyetiyle pişirim, altı fan hızı seçeneği, yüzdesel nemlendirme ayarı ve üç kademeden oluşan 50 programlık hafızayla şeflerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Ürünler program kaydedebilme özelliği sayesinde franchise sistemindeki mutfakların, müşterilerine aynı kalitede ürünü kolaylıkla sunabilmesini de sağlıyor.

Sektöre sponsorluklarla destek veriyorlar

Vizyonunu kendi sektöründe dünyaca tanınan, teknolojik yeniliklere öncülük eden, müşterilerin ihtiyaçlarını tümden karşılayan ürünler sunmak olarak belirleyen Maksan, şeflere ve derneklere tam destek vermek için de gastronomi alanındaki festivaller, workshoplar ve diğer etkinliklere sponsor oluyor.

Maksan’ın en önem verdiği departmanı servis kısmı! Markalaşmak için ürünlerin satış sonrası eğitim desteği ve servis hizmetinin önemine inanarak bu konuda sektörün en iddialı firmalarından olmuşlar.