Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Minibar'ın ustası Kleo'dan Türkiye'nin en küçük derin dondurucusu

Minibar'ın ustası Kleo'dan Türkiye'nin en küçük derin dondurucusu

5.09.2021 23:22:33

Her fuarda bir yeni ürün sözü veren ve ‘fuar demek yenilik demek’ anlayışını benimseyen Kleo, Hostech By TUSİD Fuarı’nda sektörde bir ilk olacak Türkiye’nin en küçük tezgah üstü blok kapılı dikey derin dondurucusunun tanıtımını yapacak.

Otel misafirlerinin konakladıkları otel hakkında fikir edindikleri ve oda içerisinde 24 saat boyunca çalışan tek ürün olan minibarlar, sadece içeceklerin bulunduğu bir ekipman olmaktan çıkıp, misafirlerin insülin, ilaç, anne sütü, bebek malzemelerini de sakladığı alanlar haline geldi. Minibarlar; absorbe, peltier ve kompresör sistem olarak 3 farklı soğutma sisteminde üretilirken, absorbe ve peltier sistemlerin ısıtma karşılığı soğutma elde ettiklerinden kabin içi ısı salınımlarının yüksek olduğunu bildiren Kleo minibar uzmanları, soğutma performansları için gerçek ortamdaki soğutma ve elektrik sarfiyat performanslarının değerlendirmesinin gerekli olduğunu belirtiyor. Dünyadaki en güncel trendin kompresör sistem minibarlar olduğunu bildiren Kleo, güncel dünya trendlerini takip ederek, absorbe ve kompresör sistem minibarlar üretiyor. Kleo yetkilileri, kompresör sistem minibarların son 10 yılda özellikle yerli ve global otel zincirleri tarafından yoğun bir şekilde tercih edildiğini açıklarken, fuarlarda da ziyaretçilere özellikle bu ürünleri ve yıllar içerisindeki gelişimlerini anlattıklarını ifade ediyor.

Her fuara yeni bir ürün

Hostech By TUSİD Fuarı’nda Inverter Kompresor sistem minibarları tanıtmaya devam edecek olan Kleo, Realtime Clock ve Coldwall Cooling marka tescilli özellikleriyle öne çıkan modellerini de ziyaretçilerle  buluşturacak. Her fuarda bir yeni ürün sözü veren ve fuar demek yenilik demek anlayışını benimseyen Kleo, Hostech by TUSİD’de -21 derece soğutma yapabilen Türkiye’nin en küçük tezgah üstü blok kapılı dikey derin dondurucusunun da tanıtımını yapacak. Bu ürün sonrasında Katar’da düzenlenecek fuarda ziyaretçiler ile buluşacak. Ürün sadece -21 derece değil, istenirse +2/+8 ile de çalışabiliyor. Two-way bir çözüm ile piyasaya çıkacak olan yeni ürün blok kapılı olması nedeniyle de Türkiye’de bir ilk olacak. 2019 yılında Inverter MiniBar ürününü dünyada bir ilk olarak piyasaya süren Kleo, aynı yıl Dubai Fuarı’nda da ilk kez kullanıcıların beğenisine sunmuştu.