Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Liva Gaz Armatürleri ile profesyonel mutfaklarda çevreci çözümler

Liva Gaz Armatürleri ile profesyonel mutfaklarda çevreci çözümler

5.09.2021 23:59:32

1999 yılından itibaren profesyonel mutfak sektörüne hizmet veren Liva Gaz Armatürleri, Hostech by TUSİD’de ihraç ettiği çevreci ürünlerini tanıtacak!

LVA ve LSA markaları ile iki geniş üretim alanına sahip olan Liva Gaz Armatürleri, endüstriyel mutfak sektörüne yönelik “gaz ve su yedek parçaları” üreterek, Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere ve İspanya, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Cezayir, Fas, Tunus, Ürdün ve Suudi Arabistan başta olmak üzere 70’den fazla ülkeye ihracat yapıyor. Çevreye saygılı profesyonel mutfak ürünlerinde en yeni teknolojileri kullanan şirket, otuz yılı aşkın süredir, Türkiye ve dünya endüstriyel mutfak yedek parça üretiminde büyük firmalar arasına adını yazdırdı.

Kaliteli ürün ve uygun fiyat anlayışına kazanç ve kullanım avantajlarını da ekleyen Liva Gaz Armatürleri, teslim sonrası teknik destek hizmetleri ve müşteri memnuniyetini önceleyen projelere odaklanıyor.

Catering sektörüne yenilikçi model!

Liva Gaz, sektöre yenilikçi, yepyeni bir catering modeli oluşturmayı hedefleyerek, yemek pişiren profesyonellere adanmış pişirme, hazırlama ve yıkama bölümlerinde “anahtar teslimi” hizmet sunuyor. 

Profesyonel mutfaklara uluslararası sertifika

Avrupa, Asya ve Afrika kıtasında 70’i aşkın ülkeye ihracat yapan Liva Gaz, bu uğurda uluslararası kalite standartlarını karşılayarak, maksimum verimlilik ve güvenlik sağlayan üretim şeklini model alıyor. Çevreye saygılı profesyonel mutfak ürünlerinin yüzde 100 geri dönüştürülebilir oluşu, Liva Gaz’ın topluma karşı sorumlu üretim anlayışının yansıması.

Çevreye saygılı üretim

Liva Gaz, profesyonel mutfaklar için imal ettiği ürünler yüzde 100 geri dönüştürülebilir, çünkü tamamen geri dönüştürülebilir paslanmaz çelikten üretiliyor! Hostech by TUSİD ziyaretçileri, şirketin profesyonel ekipman alanındaki yenilikçi ve yaratıcı ürünlerini görebilecek.