Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Kayalar Mutfak’ın odağında verimli ve ekolojik ürünler var

Kayalar Mutfak’ın odağında verimli ve ekolojik ürünler var

5.09.2021 22:43:56

Yeme içme alanlarının bulunduğu tüm mekân ve tesislere mutfak ürünleri üreten Kayalar Mutfak, üretiminin yüzde 55’ini ihraç ederek dünya pazarında söz sahibi olma yolunda ilerliyor. Pandemi sürecinde birçok yeni ürünü bünyesine katan firma, daha verimli ve ekolojik ürünleri odağına alıyor. 

Kayalar Mutfak, dünya standartlarına uygun son teknoloji makine parkuruyla donatılmış toplam 45 bin metrekarelik üretim tesisinde otel, restoran, kafe, fast food, hastane, okul, askeri tesis gibi yeme içme alanlarının bulunduğu tüm mekânlara mutfak ürünleri üretiyor. Ürün grupları arasında soğutucu cihazlar, pişirici cihazlar, mutfak yardımcı ekipmanları, set üstü ürünler, bulaşıkhane ekipmanları, sahra mutfaklarıyla birlikte 2 bin 500’den fazla ürün çeşidi yer alıyor. 

Üretiminin yüzde 55’ini ihraç ediyor 

Üretiminin yüzde 55’ini ihraç eden Kayalar Mutfak, hedef pazarlar arasında yer alan Afrika ve Amerika gibi bölgelerde daha aktif olarak, büyük projelere imza atmak yolunda çalışmalarını sürdürüyor. Avrupa’nın her bölgesinde Kayalar Mutfak olarak yer alıyor. Projeden anahtar teslimine kadar sayısız çözüm sunan Kayalar Mutfak, sektörün ihtiyaçlarını hızla karşılayabilmek için yaygın servis ağıyla müşterilerinin 7/24 yanında oluyor. 

Pandemi sürecinde birçok yeni ürünü bünyesine katan firma, piyasa araştırması sonucu yeni ürün grupları keşfederken yeni bar modüllerini üretime alıyor. Butik restoran ve kafelerin ön plana çıkacağı düşüncesinden hareketle self servis alanlarına yönelik teşhir ürün gruplarını bünyesine katarak üretimini hızlandıran Kayalar Mutfak, pandemi sürecinde her işletmenin ihtiyaç duyacağı hijyen ürünlerini de imalat bandına ekliyor. Daha verimli ve ekolojik ürünleri odağına alan şirket, Ar-Ge ve Ür-Ge alanında pandemiyi fırsata dönüştüren firmalardan biri.