Kayalar Grup, üretiminin yüzde 60’ını ihraç ediyor

Kayalar Grup, üretiminin yüzde 60’ını ihraç ediyor

5.09.2021 22:56:04

60 yıllık köklü geçmişiyle sektöründe lider kuruluşlardan biri olan Kayalar Grup, hizmet talep edenlerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Geniş servis ve pazarlama ağıyla yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerini sürdüren şirket, üretiminin yüzde 60’ını ihraç ediyor.  

60 yıllık köklü geçmişiyle sektöründe lider kuruluşlardan biri olan Kayalar Grup, İstanbul Büyükçekmece’deki fabrikasında Kayaplas, Kayalar Plastik, Euroracks ve Star markalarıyla iç ve dış mekân mobilyaları, plastik taşıma ve istifleme kasaları, paletler, politray termo tepsiler, bulaşık basketleri, plastik taşıma ve istifleme konteynerleri, çöp konteynerleri üretimi yapıyor. Kayalar Grup, hizmet edeceği sektörün A’ dan Z’ ye, endüstriyel plastik, endüstriyel mutfak, iç ve dış mekân mobilyaları olarak tüm taleplerini karşılıyor, geniş servis ve pazarlama ağıyla yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerini sürdürüyor. 

Endüstriyel plastik teknolojisiyle, otellere, hastanelere, restoranlara, otomotiv sanayi, tekstil ve birçok kurum ve kuruluşa hitap eden ürünler sunan Kayalar Grup, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, TSE, CE, TSEK, HACCP ve GHOST gibi kalite sistem belgeleri çerçevesinde üretim gerçekleştiriyor. Üretiminin yüzde 60’ını ihraç eden firma, endüstriyel plastik alanında geliştirdiği özel teknolojisiyle otellerin kompozit, thermoplastik ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda üretiyor. 

Sıfır Atık projesi kapsamında doğa dostu ürünler geliştiriyor 

Kayalar Plastik, pandemi süresince de tahta palet yerine geliştirdiği hijyenik palet üretimleri, ergonomik iç ve dış mekân mobilyalarıyla kaliteyi ön plana çıkarıyor. Sıfır Atık projesi kapsamında; atıkların ayrıştırılması ve geri kazanılması için atık üniteleri üreterek destek veren firma, bu anlamda çevreye hem ekonomik hem de doğa dostu ürünler kazandırarak fayda sağlıyor. Üretimini gerçekleştirdiği özel tasarım buz makineleriyle sektörün ihraç ettiği bu açığı gideren Kayalar Grup, özel servis ağıyla da daha hızlı hizmet sunmayı amaçlıyor.