Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
HORECA sektörünün büyük buluşması için geri sayım başladı!

HORECA sektörünün büyük buluşması için geri sayım başladı!

28.08.2023 11:46:28

20-24 Eylül 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Hostech By TUSİD Fuarı için geri sayım başladı. Avrupa’nın en büyük ikinci fuarı konumunda olan Hostech By TUSİD bu yıl 1000’e yakın yabancı satınalmacıyı ağırlayacak.

Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olan, Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İş adamları Derneği (TUSİD) tarafından desteklenen “HOSTECH by TUSİD - Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı”, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde düzenlenecektir.

20-24 Eylül 2023’te TUSİD ve TÜYAP işbirliği ile gerçekleştirilecek Hostech by TUSİD Fuarı daha önceki yıllardaki gibi İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) düzenlenecek. HORECA sektörü için önde gelen uluslararası ticaret noktalarından biri olan fuarda, sektöre hizmet veren endüstriyel mutfak, servis, ikram,  çamaşırhane, pasta ve fırın makine ve ekipmanları ile kontrat mobilya, tekstil, dekorasyon, temizlik, aydınlatma, mimarlık, havuz ve peyzaj gibi ilgili tüm sektörlerden geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi yer alıyor.

Bu yıl tarihinde ilk defa 8 salonda düzenlenecek olan ve sektörün dünyaya açılan penceresi olarak kabul edilen Hostech By TUSİD, 1.000'e yakın yabancı satınalmacıyı ağırlarken, toplam 40 bin metrekare satılabilir alanda sergilenecek binlerce ürün ve çoğunluğu üretici 600’e yakın katılımcısıyla birçok alanda kendi rekorunu kıracak.

Ayrıntılı Bilgi: https://hostechbytusid.com/