Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Tıkla Gelsin® yapay zeka ile büyümeye devam ediyor

Tıkla Gelsin® yapay zeka ile büyümeye devam ediyor

17.01.2022 12:07:13

Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarını bünyesinde bulunduran TFI TAB Gıda Yatırımları'nın e-ticaret platformu Tıkla Gelsin® App Samurai ile iş birliği yaptı. 

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TFI TAB Gıda Yatırımları'nın e-ticaret platformu Tıkla Gelsin, mobil uygulamalara ilgili kullanıcılar kazandırmak adına yenilikçi çözümler sunan App Samurai ile iş birliği yaptı.

Tıkla Gelsin®, App Samurai ile User Acquisition, Boost ve OEM Pre-install modellerini içeren farklı mobil kampanya türlerini birleştirerek güçlü bir büyüme stratejisi oluşturdu.

Yapay zeka destekli mobil müşteri kazanım platformu App Samurai ile birlikte yürütülen çalışma sonucunda Tıkla Gelsin®, iyi optimize edilmiş kullanıcı edinme kampanyaları ile yüksek kaliteli yeni müşterilere ve marka bilinirliğini artırmaya başarılı bir şekilde ulaştı. Tıkla Gelsin kullanıcıları 1,5 milyondan fazla oturum oluştururken, 60 günde 135.000'in üzerinde ödüllü kurulum sağlayan boost kampanyalarının desteğiyle, yeme-içme kategorisinde birinci, genel sıralamada ise ilk 4'e yükseldi.  

TAB Gıda Dijital Pazarlama Ekibi, “App Samurai ekibi bize tüm desteği sağlayarak, birden fazla mobil çözümde güçlü bir yeniden başlatma stratejisi belirlememize yardımcı oldu. App Samurai ile çalışmak mükemmel bir ortaklığa yol açtı. Uygulamamızı başarılı bir şekilde ölçeklendirmemize ve marka bilinirliğini artırmamıza yardımcı oldular.” ifadelerini kullandı. 

App Samurai Kıdemli İş Geliştirme Direktörü Burak Kargın, “Tıkla Gelsin® platformunun lansmanı öncesinde tüm ihtiyaçları derinlemesine anlayarak en uygun çözümleri sunmayı planladık. App Samurai olarak bilinirlik sağlama ve yeni kullanıcı kazanımına yönelik kampanya hedeflerine çeşitli mobil reklam modellerimizle destek sağladık. Dijital pazarlama ekibinin anlık geri bildirimleri ve şeffaf iletişimi bizim için çok değerliydi; uygulama mağazalarında rekabetin üst seviyede olduğu Yiyecek ve İçecek kategorisinde bu sonuçları elde ettiğimiz için mutluyuz. Değerli TAB Gıda ailesine ve dijital pazarlama ekibine bu yolculukta bize inandıkları için çok teşekkür ederiz.” şeklinde ifade etti.