Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Feriye, MetaCollective ile NFT sergisine ev sahipliği yapıyor

Feriye, MetaCollective ile NFT sergisine ev sahipliği yapıyor

9.06.2022 11:24:16

Feriye, sanatseverleri 6 ile 26 Haziran tarihleri arasında MXC Drop NFT sergisinde bir araya getiriyor. Alanında tanınmış illüstratörler, 3D tasarımcıları, üretken yapay zekâ artistleri ve fotoğrafçılarının yer aldığı sergide, 80 NFT sanatçısının, yirmişer edisyonlu 1600 parçalık koleksiyonu yer alıyor.

Etkinlikleri, sohbetleri, tadım atölyeleriyle İstanbulluların takvimine girmeyi başaran Feriye, çok fonksiyonlu alanlarıyla sanatın teknoloji ile buluştuğu NFT sergilerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda “Baharın NFT Hâli” sergisi ile 20 sanatçının 50’den fazla eserini sanatseverlerle buluşturan Feriye, 6 ile 26 Haziran tarihleri arasında MetaCollective iş birliği ile MXC Drop NFT Sergisi düzenliyor.

MXC Drop NFT Sergisi’nde 80 sanatçı

NFT sanatçılarının oluşturduğu, kâr amacı gütmeyen ve kolektif bir hareket mekanizmasına sahip olan MetaCollective ile gerçekleştirilecek NFT sergisinin teknoloji sponsorluğunu Arçelik üstleniyor. Alanında tanınmış illüstratörler, 3D tasarımcıları, üretken yapay zekâ artistleri ve fotoğrafçılarının yer aldığı sergide 80 NFT sanatçısının, yirmişer edisyonlu 1600 parçalık koleksiyonu 6 ile 26 Haziran tarihleri Feriye’de olacak.  Haftanın her günü saat 10.00 ile 20.00 saatleri arasında Fuaye Feriye ve Hol Feriye alanlarında sergilenecek eserlerin mint ücreti ise parça başına 0.05 ETH.