Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler
/images/haber/Borac gm1741.jpg

Davlumbazsız Pişirme Ünitesi ile dünyaya açıldı

20.08.2021 12:05:39

Gastro Mutfak’ın ileri ekolojik sistemler geliştiren markası Borasco, İbrahim Emre Köroğlu’nun icadı "Davlumbazsız Pişirme Ünitesi” ile 70 ülkeye ihracat yapıyor. 

Gastro Mutfak, 2009 yılında kurduğu Borasco Ekolojik Sistemler markası ile “ileri ozon sistemleri” üzerine çalışarak doğa dostu teknolojiler üretiyor. Temiz bir çevre yaratmak için doğanın güçlerini kullanan marka, çevre dostu çözümler konusunda farkındalığı artırıyor, uygulamalarını hızlandırarak çevre dostu sistemler geliştiriyor. 

Ürünlerini her yerde kullanılabilir kılarak kullanıcıyı kimyasal kullanmak yerine çevre dostu ürünlere teşvik eden Borasco, otellerden atık su tesislerine, fabrikalardan restoranlara, yurt içi ve yurt dışındaki pek çok projeye hava filtrelizasyon ve sterilizasyon sistemi sunuyor. 

Birçok ödül kazandı...

Makine Mühendisi ve Gastro Mutfak Genel Müdürü İbrahim Emin Köroğlu’nun tasarımı, Borasco patentli “Davlumbazsız Pişirme Ünitesi” TÜSİAD Çevre Özel Ödülü, Milano Turizm Fuarı'nda Dünya Özel Çevre Ödülü, KOSGEB Ar-Ge İzolasyon Ödülü gibi birçok ödüle layık görülmüş. Ozon sistemiyle pişirilen yemeğin kokusunu içeri çekip, içindeki sistemle temizledikten sonra havayı geri veren ürün, akıllı teknolojisi ve çevreci yapısı ile 70 ülkede, özellikle de turizm bölgelerinde ilgi görüyor. 

 

Gastromutfak’ın Borasco markasıyla Hostech by TUSİD’de öne çıkartacağı ürünler şunlar: 

*Üç farklı teknoloji ile üretilmiş (active/pure teknolojisi, ozon teknolojisi ve UV teknolojisi) “hava sterilizasyon makineleri.”

*Sebze ve meyve dezenfeksiyon, sterilizasyon ve oksidasyon süreçlerini işleyen “sebze&meyve basınçlı yıkama, ozonlama ve kurutma makineleri.”

*Duman ve kokunun giderilmesiyle alakalı çevreye duyarlı “ekolojik hareketli veya sabit davlumbaz ve baca filtrelizasyon makineleri.”

 

 

Benzer Haberler

Paket mutfak nedir?

Paket mutfak nedir?

2.06.2021 16:01:49