Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler
/images/haber/asnur2197.jpg

Asnur Mutfak, işini bilen ustalara hitap ediyor...

22.09.2021 12:18:50

Yarım yüzyılı yaklaşan deneyimini 2013 yılından itibaren kendi markasıyla hayata geçiren Asnur, tost ve hamburger makinelerinden pide ve pizza fırınlarına uzanan zengin ürün portföyüyle ilgi ve beğeni kazanmaya devam ediyor.

Asnur Endüstriyel Mutfak, 2013 yılında imalata başlamasından kısa süre sonra sektör profesyonelleri tarafından tercih edilen bir marka oldu. Firma aslında 1975 yılında kurulmuş olan ve endüstriyel mutfak sektörüne tedarikçi konumundaki öncü firmalardan birinin devamı niteliğinde… 2011 yılında fason fırın ve tost makinesi imalatıyla başlayan serüveni, 2013 yılında marka ve model patentini aldığı ürünlerle sürüyor.

Çevre dostu ve tasarruflu ürün portföyü

Sektörün ihtiyaç ve sıkıntılarını yakından takip eden Asnur, Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ürünleriyle müşterilerine ihtiyaçlarına yönelik ürünleri kolaylıkla temin edebiliyor. Firma gerek ürün kalitesi gerekse yenilikçi, çevre dostu ve tasarruflu ürünleriyle yerli piyasada elde ettiği başarıları Almanya, Fransa, Avustralya ve birden fazla Orta Doğu ülkesine ihracatıyla pekiştiriyor.

Asnur’un ürün portföyü oldukça zengin. Bu portföy, tost ve hamburger, krep ve kornet, waffle, ıslak hamburger, sosisli, makarna haşlama makinelerinin yanı sıra mini fritöz, döküm ızgara, pleyt ızgara, kuzine, elektrikli fritöz, elektrikli ocak, set üstü ocak, patates dinlendirme, benmari, yer ocağı-kason, pide ve pizza fırınları, döküm tava ve tencereler ile fajita tabaklarından oluşuyor.

ASNUR tost makinesi

Gıdaya uygun, yüksek kalitede ve uzun ömürlü döküm kullanarak üretilen Asnur Tost Makineleri, piyasadaki benzerlerinden daha fazla ilgi görüyor. Daha kalın dökümler kullanarak üretilen tost makinesi, iş güvenliği ve elektrik tüketimi açısından da piyasanın beğenisini kazanıyor.

 

 

Benzer Haberler

Paket mutfak nedir?

Paket mutfak nedir?

2.06.2021 16:01:49